День соціальної справедливості в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. Драгоманова

День соціальної справедливості в Інституті перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені М.П. ДрагомановаЗа рішенням 62-ої сесії Генеральної Асамблеї ООН 20 лютого проголошено Всесвітнім днем соціальної справедливості. З 2013 року Всесвітній день соціальної справедливості вперше відзначено і в Україні.

Указ Президента України «Про День соціальної справедливості» та відзначення на державному рівні Всесвітнього Дня соціальної справедливості сприятиме акцентуванню уваги суспільства, органів державної влади, громадських організацій на вирішенні питань соціальної справедливості та соціального захисту, подолання бідності, забезпечення повної зайнятості, гідної праці, і в цілому у соціальній справедливості для всіх громадян України.

Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації Національного педагогічного університету імені Михайла Драгоманова вже протягом трьох років, організовуючи професійне навчання безробітних, робить свій вагомий внесок у вирішення питань соціального захисту, забезпечення повної зайнятості населення України.

Лише в минулому році за 16 програмами підвищення кваліфікації навчання в Інституті пройшли майже 4 тисячі безробітних, більшість з яких отримали нові конкурентні переваги на ринку праці і працевлаштувалися.

20 лютого Інститут провів захід, присвячений Дню соціальної справедливості, де обговорені актуальні питання рівності та соціальної справедливості в Україні.

На заході були присутні представники Міністерства соціальної політики, Державної служби зайнятості, співробітники, студенти і слухачі Інституту. З презентацією напрямів діяльності Інституту, перспектив подальшого його розвитку виступив директор Володимир Ісаєнко, його заступники та завідувачі кафедр.

Усі учасники заходу у своїх виступах були одностайні в тому, що одним з першочергових завдань влади нині є встановлення соціальної справедливості в суспільстві, а саме, можливості кожній дорослій працездатній людині працювати, реалізовувати свій творчий та професійний потенціал, отримувати такі доходи, які б забезпечили нормальний рівень життя, забезпечення рівних можливостей перед законом та рівності у пошуку свого місця в суспільстві в умовах ринку.

Інститут перепідготовки та підвищення кваліфікації НПУ імені Михайла Драгоманова

Схожі публікації


Догори