День профспілкового центру Дніпропетровська

За традицією на початку лютого в Будинку профспілок було урочисто відзначено 28-річчя створення у новому форматі Дніпропетровського обласного об’єднання профспілок. Декларація про його створення та перехід на нові принципи діяльності було прийнято у лютому 1991 року.

Загалом же історія цього міжгалузевого профцентру нараховує вже 113 років. Сьогодні він об’єднує 33 галузеві членські організації, приблизно півмільйона трудящих і є одним з найчисельніших та найактивніших в Україні.

Привітавши всіх з цією датою, голова облпрофцентру Віталій Дубіль відзначив, що, незважаючи на всі труднощі, профцентру вдалося зберегти єдність і націленість на вирішення найбільш гострих питань, які турбують трудові колективи та членів профспілок. У цій роботі він плідно співпрацює з органами влади і роботодавцями. Зокрема, з Федерацією організацій роботодавців, Дніпропетровською Торгово-промисловою палатою..

Все це дозволило минулого року досягти в області певного зростання обсягів виробництва і рівня оплати праці, зменшення безробіття. Але попереду ще багато невирішених питань, над якими доведеться працювати, щоб забезпечити гідний рівень життя людей.

Вже цього року президія облпрофцентру провела цілу низку заходів з найважливіших питань – підтримки вітчизняного виробника, налагодження взаємодії з Держінспекцією праці, захисту пенсійних та соціальних інтересів людей. І важливо всім профспілковим ланкам не збавляти взятих темпів.

Дуже символічно, що саме в цей святковий день відбулося й нагородження кращих профспілкових працівників та активістів – лауреатів конкурсів серед молодих профспілкових лідерів та «Профспілкова Ніка-2019» – серед кращих передплатників газети «Позиція».

Дніпропетровська обласна організація Профспілки достойно представила своїх активних учасників конкурсів. переможців. Серед молодіх лідерів – лауреат конкурсу голова первинної профспілкової організації комунального закладу освіти «Межівська ЗШ I-III ступенів №1» Межівської селищної ради» Сергій Феодосійович Скочко.

Переможці і лауреати  конкурсу на кращу передплату газети «Позиція» –Світлана Євгеніївна Виборова – голова Новокодацької районної організації профспілки працівників освіти і науки; Надія Іванівна Грищенко – голова Дніпропетровської районної організації профспілки працівників освіти і науки; Володимир Миколайович Сиволоб – голова Солонянської районної організації Профспілки працівників освіти і науки України, Еліна Петрівна Кузьменко – голова Самарської  районної організації Профспілки працівників освіти і науки України; Олександр Леонідович Ткачук – голова Томаківської  районної організації Профспілки працівників освіти і науки Ураїни.

Вітаємо переможців!

Дніпропетровська обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори