Завершена звітно-виборна кампанія у Первомайську Миколаївської області

Усім відомий вислів: «Майбутнє – це минуле з поправкою на сучасне», тобто, щоб визначити завдання і намітити програму дій на майбутнє, необхідно зробити аналіз результативності своєї роботи. А звітно-виборна конференція – це не тільки підведення підсумків, а й важлива подія в профспілковому житті, учасники якої повинні відповісти на принципові питання: чи те, що ми робимо, вірно; що потрібно ще зробити для вирішення головного статутного завдання – захисту трудових, правових та соціально-економічних інтересів членів Профспілки.

Саме на ці запитання відповідали учасники ХХІ Первомайської міської звітно-виборної конференції Профспілки працівників освіти і науки, яка відбулася 26 березня 2019 року.

У роботі конференції взяли участь Л.І. Сидоренко, заступник начальника управління освіти, Н.С. Качура, директор гімназії, Л.І. Маслова, директор ДНЗ №5, С.Б. Кучма, директор ДНЗ-ЦРД.

У доповіді голови міської організації Профспілки освітян І.В. Сисоєвої відмічалося, що у звітному періоді головним завданням співпраці управління освіти і міської профспілкової організації, як соціальних партнерів, було – у складних сучасних ринкових умовах, при обмежених фінансових ресурсах держави і міста, зокрема, – забезпечити захист соціальних прав та інтересів освітян, зберегти їх творчий потенціал, створити якомога кращі умови роботи для працівників у кожному трудовому колективі. Належна увага приділялася контролю за дотриманням законодавства про працю, охорону праці, оздоровленню спілчан та їх дітей, спортивній та культурно-масовій роботі.

За результатами міської звітно-виборної кампанії роботу всіх 44 первинних організацій, які налічують 1862 спілчанина, визнано задовільною. У 37 організаціях (84%) голів профкомів переобрано на новий термін. Колективи закладів та установ освіти міста висловили довіру своїм профспілковим лідерам.

Основні аспекти діяльності первинних профорганізацій у своїх виступах висвітлили голови профкомів ДНЗ №5 В.М. Тараненко та ЗОШ №4 Н.В. Шевченко. До обговорення доповіді долучилися делегати конференції та запрошені.

Роботу Первомайської міської організації Профспілки працівників освіти і науки визнано задовільною, головою Профспілки на новий термін обрано І.В. Сисоєву.

Звертаючись зі словами подяки та побажаннями до членів Ради Профспілки, Ірина Володимирівна сказала: «Нехай нашою єдністю міцнішають міська та обласна профспілкові організації, Профспілка працівників освіти і науки України, щоб бути спроможними ще активніше відстоювати інтереси освітян!»

І.В. Сисоєва, голова Первомайської міської організації Профспілки,

Миколаївська область

Схожі публікації


Догори