Урочисте відкриття конкурсу «Учитель року – 2019» в номінації «Французька мова»

4 квітня 2019 року в Будинку вчених Одеської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України відбулося урочисте відкриття ІІІ (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Французька мова». Конкурсанти здобули звання кращого вчителя французької мови у своїх областях та довели, що володіють непересічним талантом – талантом бути учителем!

Від імені голови Одеської обласної державної адміністрації Максима Степанова та всіх освітян Одещини учасників конкурсу привітав Олександр Лончак, голова оргкомітету конкурсу, директор Департаменту освіти і науки Одеської обласної державної адміністрації, який відзначив, що  здобуття перемоги учасниками конкурсу у власних регіонах є чи не найвищим визнанням їхньої педагогічної майстерності та високого професіоналізму.

З вітальними промовами виступили Оксана Коваленко, головний спеціаліст відділу змісту освіти національних меншин департаменту загальної середньої та дошкільної освіти і науки України, Фабріс Пето, аташе з питань співробітництва в галузі французької мови Посольства Франції в Україні, Любов Задорожна, в.о. ректора КЗВО «Одеська академія неперервної освіти Одеської обласної ради». Зокрема Любов Задорожна  зазначила, що проведення нинішнього конкурсу «Учитель року» з французької мови у Рік французької мови в Україні саме в місті Одесі є  символічною та значною подією, адже місто має дуже тісні історичні зв’язки з Францією.

У ІІІ (заключному) етапі Всеукраїнського конкурсу «Учитель року–2019» братимуть участь 23 вчителі французької мови з усіх регіонів України – переможці ІІ (обласного) туру. Конкурс триватиме до 12 квітня 2019 року. Роботу конкурсантів, їх творчі здобутки буде оцінювати поважне журі, до складу якого входять науковці, автори підручників та представник посольства Франції. Журі очолює Георгій Крючков, завідувач кафедри романської філології Інституту філології Київського національного університету імені Тараса Шевченка, доктор філологічних наук, професор. Члені журі обіцяють: найвищими балами заохочуватимуться яскраві, творчі особистості, здатні переконувати високим професіоналізмом та реалізовувати найсміливіші новаторські ідеї.

Учасники відбіркового етапу мають пройти тестування з фахової майстерності, виконати методичний практикум та практичну роботу. А дванадцять лідерів у кожній номінації продовжать змагання у фіналі – братимуть участь у конкурсних випробуваннях «Урок» та «Навчальний проект».

За 27 років конкурс «Учитель року» став стартовим майданчиком для тисяч учителів-новаторів, які розкрили різні грані свого педагогічного таланту. Сьогодні вони зросли професійно, посіли керівні посади, отримали наукові звання, залучені до розбудови Нової української школи. Конкурс «Учитель року – 2019» об’єднав відданих своїй справі, творчих, відкритих до нових знань, готових ділитися своїми надбаннями вчителів, а головне - вмотивованих і відповідальних у своїй професії яскравих особистостей.

Оскільки відкриття ІІІ (заключного) туру Всеукраїнського конкурсу «Учитель року-2019» у номінації «Французька мова» відбувалося в Будинку вчених, почесні гості та конкурсанти мали змогу познайомитися з роботою цього науково-просвітницького центру та помилуватися красою його величних залів.

Цей захід проводився за підтримки Одеського обласного комітету Профспілки працівників освіти і науки України та його голови і члена оргкомітету конкурсу Ніни Дубовик.

Бажаємо учасникам конкурсу перемоги! Нехай творчий потенціал, невичерпний ентузіазм та наполеглива праця допоможуть досягти омріяної мети!

Служба зв’язків з громадськістю та  ЗМІ обкому Профспілки

Схожі публікації


Догори