Донбаському державному педагогічному університету – 80!

4 жовтня 2019 року Донбаський державний педагогічний університет відсвяткував своє 80-річчя.

Історія ДДПУ почалася у 1939 році. Тоді у Слов’янську був створений учительський інститут з двома факультетами: філологічним та історичним. У 1954 році учительський інститут був перетворений на Слов’янський державний педагогічний інститут, у якому було два факультети: філологічний та фізико-математичний. А у 2002 році СДПІ був реорганізований в державний  університет з найвищім рівнем акредитації.

У рамках святкування в холах навчального закладу були організовані фотозони, де кожен міг сфотографуватися з атрибутикою Донбаського університету.

Була представлена виставка творчих робіт студентів і викладачів університету та книжкова виставка, до якої увійшли як рідкісні книги, що зберігаються в фондах бібліотеки ДДПУ, так і нові видання наукових праць співробітників ВНЗ.

Урочистості з нагоди ювілею відкрила ректор вишу доктор педагогічних наук, професор Омельченко Світлана Олександрівна, у виконанні якої відбулась прем’єра гімну ДДПУ.

На заході були присутні почесні гості – радник Голови Донецької обласної державної адміністрації Тамара Лук’янчук, керівник Донецької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України Тетаня Заморська, Слов’янський міський голова Вадим Лях, Голова Слов'янської районної ради Костянтин Черніков, представники Міністерства освіти і науки України, інші почеснв гості.

На святковому заході лунали вітання викладачам та студентам вищого навчального закладу, вручалися почесні знаки, грамоти та дипломи нинішнім та колишнім керівникам та викладачам.  Яскравими були виступи студентських та творчих колективів.

80 років для вічності – це лише миттєвість…

80 для людини – поважний вік. Це 29200 днів, просякнутих любов'ю до викладацької професії, найкращих студентів, колег, науки. Це 960 місяців кропіткої роботи на освітянській ниві й безліч досягнень і перемог…

Донбаський державний педагогічний університет став одним із найкращих ЗВО регіону, має величезний досвід, вагомі здобутки, авторитет у наукових колах України, Європи.

Попри свій поважний 80-річний вік, університет сучасний і прогресивний, цілеспрямований і енергійний.

Університет-ювіляр має амбітні плани, інтегрує в європейський освітній простір, зміцнює свої позиції серед вишів країни, відкриває нові можливості співпраці із закордонними освітніми та науковими установами.

Найбільше ж досягнення Донбаського державного педагогічного університету – це студенти. Усупереч усім соціально-політичним чинникам, попри всі негаразди й серйозну конкуренцію, щорічно ДДПУ гостинно відриває свої двері новому поколінню майбутніх педагогів.

Вітаючи всіх, хто якимось чином повʼязаний із долею Донбаського державного педагогічного університету, зичимо всім здоровʼя, натхнення, родинного затишку й миру!

Донбаському державному педагогічному університету – нескінченних миттєвостей існування!

За святом, альма-матер! Із ювілеєм, Університете!

Донецька обласна організація Профспілки 

Схожі публікації


Догори