В УДПУ стартував І етап ХХ Міжнародного конкурсу з української мови

На факультеті української філології Уманського державного педагогічного університету імені Павла Тичини відбулося відкриття І етапу ХХ Міжнародного конкурсу з української мови імені Петра Яцика. З вітальним словом до учасників конкурсу звернулась завідувач кафедри української мови та методики її навчання, доцент Валентина Розгон, побажала їм наснаги, креативності, успіхів у реалізації творчих задумів і перемог, любити і поважати рідну мову, бути справжніми патріотами України.

У межах конкурсу та відзначення Дня української мови та писемності відбулася відкрита лекція «Пересопницьке Євангеліє – пам’ятка української писемності» (лектор – доктор філологічних наук, професор Оксана Зелінська) та літературна вікторина на кращого знавця мови.

Довідково

Конкурс знавців української мови заснований українським меценатом Петром Яциком у травні 2001 року. З того часу проводиться щорічно серед учнів та студентів загальноосвітніх, професійно-технічних, закладів вищої освіти. Конкурс з кожним роком утверджується в своїй неповторності, і щоразу збільшується кількість пошановувачів рідного слова, які беруть у ньому участь.

Конкурс знавців української мови імені Петра Яцика – не тільки свідчення інтересу підростаючого покоління до державної мови, а й промовиста ознака громадянської зрілості тих, хто вже завтра працюватиме у всіх сферах життя нашої країни.

Прес-центр УДПУ

Схожі публікації


Догори