Студенти Полтавської політехніки навчатимуться дистанційно до кінця жовтня

Через поширення коронавірусної інфекції, за рішенням Державної комісії з питань ТЕБ та НС, Полтава переведена до «помаранчевої» зони. Нові обмеження діятимуть з 5 жовтня.

Національний університету «Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка» запроваджує превентивні міри і переводить освітній процес у дистанційний формат до кінця жовтня.

«Полтава увійшла до «помаранчевого» рівня епідемічної небезпеки. А до «жовтої» місто Лубни, Миргород, Диканський, Лохвицький, Миргородський, Новосанжарський, Полтавський та Шишацький райони. Нове зонування почне діяти з понеділка, 5 жовтня.

Відповідне рішення сьогодні ухвалила Державна комісія з питань ТЕБ та НС.

У «помаранчевій зоні» обмежена:

  • діяльність закладів розміщення (хостели, туристичні бази тощо), окрім готелів;

  • діяльність розважальних закладів, ресторанів у нічний час;

  • планова госпіталізація в лікарнях;

  • робота спортзалів, фітнес-центрів;

  • прийом нових змін в дитячі табори;

  • обмеження для масових заходів: 1 людина на 10 кв. м. та не більше 220 людей.

Бережіть себе! Дотримуйтесь протиепідемічних заходів», – повідомив голова Полтавської ОДА Олег Синєгубов.

На виконання постанови Кабінету Міністрів України від 22 липня 2020 р. № 641 «Про встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів на території із значним поширенням гострої респіраторної хвороби COVID-19, спричиненої коронавірусом SARS-CoV-2», постанови Кабінету Міністрів України від 26 серпня 2020 р. №760 «Про внесення змін до деяких актів Кабінету Міністрів України», постанови Головного державного санітарного лікаря України від 22 серпня 2020 р. №50 «Про затвердження протиепідемічних заходів у закладах освіти на період карантину у зв’язку з поширенням коронавірусної хвороби (COVID-19)», наказу по університету «Про продовження карантину» №187 від 31.08.2020 р., рішення Вченої ради університету від 30.09.2020 р. (протокол № 5), рішення штабу з епідеміологічного нагляду в університеті від 1.10.2020 р. (протокол №21) та з метою запобігання ускладнення епідемічної ситуації внаслідок поширення коронавірусної хвороби (СОVID-19) університет та структурні підрозділи (Полтавський фаховий коледж нафти і газу і Миргородський художньо-промисловий коледж імені М.В. Гоголя) переходять на дистанційну форму занять.

Ректор Володимир Онищенко наголошує на тому, що адміністрація особливо переймається створенням безпечного середовища як для студентів, так і для співробітників університету. Але кожного дня статистика оновлюється і в Полтаві стрімко збільшується кількість хворих – місто потрапило до «помаранчевої» зони, лікарні навіть розгортають додаткові ліжка. Тому краще зважитись на цей вимушений крок попри існуючу в університеті ефективну систему протиепідемічних заходів, ніж зайвий раз невиправдано наражатись на небезпеку.

Відповідно до наказів по університету «Про особливості організації освітнього процесу на період встановлення карантину та запровадження посилених протиепідемічних заходів» №234 від 1.10.2020 р. та «Про організацію освітнього процесу із використанням технологій дистанційного навчання у відокремлених структурних підрозділах» №235 від 01.10.2020 р., заняття відбуватимуться згідно розкладу занять із використанням технологій дистанційного навчання, хмарних сервісів та відеоконференц-зв’язку.

Такий порядок організації навчального процесу діятиме до 31 жовтня 2020 року.


Медіа-центр Національного університету«Полтавська політехніка імені Юрія Кондратюка

Схожі публікації


Догори