Студенти-географи практикуються із суспільною користю

Під час навчальної практики зі спеціальності студенти груп НЗ (оп)-54 (спеціальність: 103 Науки про Землю) та Г(гр)-55 (спеціальність: 106 Географія) Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка вивчали особливості проведення гідрометричних робіт на гідрологічному посту р. Ворскла – м. Полтава. Пост знаходиться в районі мосту на Південний вокзал, а також упорядкували прилеглу до поста територію.

Студенти винесли більше десяти мішків зі сміттям, яке мешканці міста викинули у воду чи залишили на березі в районі мосту.

Також були впорядковані підходи до основного водомірного пристрою, пофарбована рейка.

Співпраця між Полтавським національним педагогічним університетом імені В. Г. Короленка та Полтавським Гідрометцентром завжди була плідною й цікавою.

Зокрема, у рамках угоди про співробітництво між кафедрою географії та методики її навчання з Полтавським ГМЦ, його співробітники здійснюють інформаційну підтримку, наукові консультації та рецензування навчальних програм, студентських наукових та кваліфікаційних робіт, надають допомогу в організації і проведенні навчальної та виробничої практик.

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

Схожі публікації


Догори