Тернопіль – Полтава: семінар з обміну досвідом роботи

Тернопіль – Полтава: семінар з обміну досвідом роботиДоброю традицією в роботі Тернопільської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України стали семінари-навчання з обміном досвідом роботи.

Така форма роботи дає можливість почерпнути нове у колег, поділитися власними здобутками та оцінити діяльність організації з позиції тих, кому її презентуєш.

Семінар на тему «Удосконалення роботи виборних органів профспілкових організацій» відбувся 21-23 травня поточного року на базі Полтавської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

У заході взяли участь 25 голів та членів виборних профорганів, ревізійних комісій та працівників виконавчого апарату Тернопільської облорганізації.

Зі сторони полтавської делегації з учасниками семінару зустрічалися голова обласної профорганізації Г.І. Шумейко з працівниками виконавчого апарату, голови та активісти районних і первинних організацій Профспілки, керівники органів управління та закладів освіти Полтавського, Зіньківського, Лубенського, Миргородського та Шишацького районів.

Відбулися ділові зустрічі й з представниками адміністрації та членами профактиву Полтавського національного технічного університету імені Ю. Кондратюка та Полтавського національного педагогічного університету імені В.Г. Короленка.

Голова Полтавського обкому Профспілки Григорій Іванович презентував свою облорганізацію та познайомив тернополян з особливостями профспілкового руху на Полтавщині.

Про роботу ради Тернопільської обласної організації Профспілки проінформував голова О.Я. Равлик.

Під час обміну досвідом роботи було також розглянуто питання організації оздоровлення членів Профспілки та їх дітей, організації внутріспілкової роботи, застосування сучасних інформаційних технологій, зокрема використання у профспілковій роботі web-сайтів та засобів зв’язку в онлайн-режимі.

У рамках семінару ми відвідали заклади освіти області. Окрім ділових зустрічей та спілкування, нам було запропоновано цікаву культурну програму.

Разом з полтавськими колегами поклали квіти до підніжжя пам’ятника й поклонилися Великому Кобзареві у день його перепоховання на Україні, відвідали пам’ятники Івану Котляревському, Миколі Гоголю, помолилися біля могили жертвам тоталітарного режиму.

Отримавши від поїздки на Полтавщину неповторні враження, усі учасники тернопільської делегації залишилися задоволені якісною організацією семінару, в якому було досягнуто прекрасного балансу роботи та відпочинку.

Обмінявшись досвідом роботи та поділившись враженнями від семінару, спілчани виразили сподівання, що співпраця Полтавської і Тернопільської організацій Профспілки продовжиться й у майбутньому та домовилися про наступну зустріч вже на Тернопільщині.

Прес-центр Тернопільської обласної організації ПрофспілкиТернопіль – Полтава: семінар з обміну досвідом роботиТернопіль – Полтава: семінар з обміну досвідом роботи

Тернопіль – Полтава: семінар з обміну досвідом роботиТернопіль – Полтава: семінар з обміну досвідом роботи
Схожі публікації


Догори