Відеолекторій про безпеку в онлайн-просторі у Лебединському педколеджі

9 лютого 2021 року у світі відзначається День безпечного Інтернету під гаслом «Разом для найкращого Інтернету».

Метою Дня є поширення знань про безпечне, відповідальне і позитивне використання цифрових технологій для дітей та молоді.

Відповідні заходи проходять у всьому світі з метою привернення уваги громадськості до важливості створення безпечного інтернет-простору для наймолодших користувачів.

Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С. Макаренка не став виключенням і долучився до проведення даних заходів.

Студенткою-практиканткою Дар’єю Лук’яновою під керівництвом соціального педагога С.Л. Коваленко було проведено відеолекторій «Безпека  в онлайн-просторі: як уберегти себе» для студентів першого курсу спеціальності «Соціальна робота».  

 Метою проведеного заходу було ознайомлення студентів з відомостями про ризики у мережі Інтернет, формування правил безпеки при роботі в мережі Інтернет, розуміння необхідності дотримання певних правил поведінки в мережі, формування навичок правильного поводження в Інтернеті, безпечного спілкування.

Студенти переглядали відеоролики «Кібербулінг», «Стоп секстинг», «Цінуй своє життя, воно прекрасне», обговорили актуальні питання кіберзлочинності, анонімності користувачів і захисту авторських прав в мережі Інтернет.

Під час виконання вправ «Небезпека в інтернеті», «Правила безпечного користування» студенти презентували свої напрацювання щодо ризиків та небезпеки під час користування соціальними мережами, склали рекомендації, як безпечно ними користуватися. 

Світлана Коваленко,

Лебединський педагогічний фаховий коледж імені А.С.Макаренка

Схожі публікації


Догори