Крок до успіху: навчання молодих профспілкових лідерів

19-22 березня 2021 року студенти Луцького педагогічного коледжу відвідали навчання профспілкових лідерів у місці Трускавець. Організатором заходу став профком студентів Луцького педколеджу (голова – Алла Хом’ярчук).

Профспілкові організатори груп мали змову навчатися у Катерини Білохвіст, працівника Молодіжного центру Волині. Тренерка поділилася досвідом моодіжної роботи та провела ряд тренінгів, серед яких: «Персональний бренд: умова успіху свого «Я», «Крок до успіху: як стати тренером і навчати інших», «Лідерські якості: креативність і критичне мислення як одні з ключових навичок сучасного світу».

Студенти розвивали свої лідерські якості, критичне мислення, уміння висловлювати думку разом із викладачем Марією Замелюк. Також, говорили про роботу в команді, успішну особистість, мистецтво полеміки та дискусії або як правильно відстоювати свою думку.

Молодь відвідала видатні Трускавця та почастувалася цілющою мінеральною водою.

Сподіваємося, здобуті знання, навички та враження допоможуть профспілковим активістам стати справжніми лідерами та повести команду однодумців за собою.

Алла Хом’ярчук, 

Голова профкому Луцького педагогічного коледжу

Схожі публікації


Догори