Короленківці взяли участь у міжнародній програмі Erasmus Youth

24-30 березня 2021 року відбувся другий етап міжнародного проєкту в рамках програми Erasmus Youth (молодіжний обмін) «Activate your strengths through art – immersing YOU(th) in the job markets of the future» / «Активізуйте свої сили за допомогою занурення в мистецтво, що буде важливим для самовизначення та для майбутньої професії».

Організатором заходу виступило німецьке агентство «Fahren Ferne Abenteuer» (Берлін, Німеччина).

Участь української молоді підтримала громадська організація «Територія ідей», з якою Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка  успішно співпрацює в реалізації міжнародних проєктів.

У молодіжному обміні взяли участь представники Німеччини, Греції, Польщі, Румунії, Іспанії, України.

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка представляли: студентка освітнього-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за освітньою програмою «014.02.Середня освіта (Мова і література (англійська))» Тетяна Титар, яка очолила команду від університету та була тім-лідером проєкту; студентка освітнього-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за освітньою програмою «061.Журналістика» Анастасія Артюх (факультет філології та журналістики); студентка освітнього-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за освітньою програмою «014.13.Середня освіта (Музичне мистецтво) Наталія Крохмальна, студенти освітнього-кваліфікаційного рівня «Бакалавр» за освітньою програмою «014.12.Середня освіта (Образотворче мистецтво) Микита Мастицький та Анна Федорова (психолого-педагогічний факультет).

До короленківців долучилася аспірантка факультету навчально-наукового інституту бізнесу, економіки та менеджменту Сумського державного університету Яна Ус.

Головним завданням було створити в міжкультурній команді проєкти для формування екологічної свідомості через мистецтво, стимулювати налагодження та підтримку ментального здоров’я молоді, ознайомити молодь з методами посилення конкурентоспроможності під час пошуку роботи.

Учасники вивчали актуальні питання маркетингу, світової економіки та ринку праці, обговорювали вимоги до ідеальної роботи, а також під час дискусій розглянули переваги і недоліки впливу штучного інтелекту та комп’ютеризації на різні види професій. Студенти брали участь у різних воркшопах та обговореннях, спрямованих на покращення креативного та критичного мислення, розвиток творчих навичок та вміння знаходити баланс між роботою та відпочинком.

Адама Барредо (Німеччина) провів лекцію «Як бути хорошим слухачем», а після доповіді учасники мали змогу на практиці закріпити отримані знання.

Студент університету Микита Мастицький провів майстер-клас з живопису «Надії та мрії щодо майбутнього ринку праці». Він запропонував учасникам створити власні логотипи.

Після закінчення онлайн-обміну всі учасники отримали сертифікати міжнародного зразка Youthpass, які засвідчують успішне опанування програми проєкту.

Відповідальними за реалізацію проєкту були начальниця відділу інноваційної діяльності та міжнародних зв’язків Ірина Когут і фахівчиня відділу Аріна Сініктутова.

У травні очікується третій етап реалізації цього проєкту в Німеччині. 

 

 

Полтавський національний педагогічний університет імені В.Г. Короленка

Схожі публікації


Догори