Засідання президії комітету Запорізької обласної організації Профспілки

11 листопада відбулося 14 засідання президії комітету Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України.

На порядку денному був ряд важливих питань. Так, президія комітету заслухала і обговорила інформацію заступника голови Ю.І. Юдіна про підсумки обласного конкурсу на кращу первинну профспілкову організацію. 

VІІ обласний конкурс на кращу ППО проведено за рішенням президії обласного комітету від 02.02.2021 року (постанова №П-5-2) та Положенням про нього. 

Заявки та матеріали на нього подали 8 ППО з Василівського, Мелітопольського, Гуляйпільського районів, Вознесенівського, Дніпровського, Хортицького, Шевченківського районів м. Запоріжжя. 

Враховуючи рішення журі конкурсу, президія комітету постановила:

Визначити переможцями та нагородити їх Почесними грамотами обласного комітету з профспілковою виплатою:

І місце (виплата – 3000 гривень):

  • ППО Комунального закладу «Кам’янська спеціальна ЗОШ-інтернат» Запорізької обласної ради (голова ППО – Г.В. Абрамович).

ІІ місце (виплата – 2500 гривень):

  • ППО ЗОШ №12 Запорізької міської ради (голова ППО – С.М. Загорська);
  • ППО Костянтинівського районного НВО №1 «Таврія» Костянтинівської сільської ради Мелітопольського району (голова ППО – Фрякіна С.В.);
  • ППО ЗДО №281 Запорізької міської ради (голова ППО – А.В. Тертична).

ІІІ місце (виплата – 2000 гривень):

  • ППО ЗДО №175 Запорізької міської ради (голова ППО – І.В. Колодяжна);
  • ППО ЗДО №155 Запорізької міської ради (голова ППО – О.О. Бобкова).

З метою заохочення інших учасників конкурсу нагородити їх Почесною грамотою комітету Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України з профспілковою виплатою у розмірі: 

  • ППО ЗДО №231 Запорізької міської ради (голова ППО – А.А. Стеблюк). – 700 гривень;
  • ППО КЗ «Червоненська ЗОШ І-ІІІ ступенів» Гуляйпільської міської ради (голова ППО – Т.І. Коломоєць) – 500 гривень.

Члени президії обговорили питання про участь профспілкових організацій в проведенні новорічних і різдвяних свят та виділення коштів на придбання новорічних подарунків (кондитерських виробів) для дітей членів Профспілки.

Напередодні Міжнародного Дня студентів за поданнями об’єднаних і студентських первинних профспілкових організацій прийнято рішення про нагородження Почесними грамотами комітету ЗОО ППОНУ та профспілковими виплатами кращих представників студентського профактиву закладів вищої освіти; переможців та активних учасників обласного конкурсу «Студент року 2021».

Президія розглянула питання про проведення IV пленуму комітету Запорізької обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України, визначила його порядок денний.

Розглянуто питання про здійснення профспілкових виплат на лікування членам Профспілки. і

З усіх розглянутих питань було прийнято відповідні рішення та постанови.

 

Пресслужба обласної організації Профспілки

Схожі публікації


Догори