Херсонська обласна організація Профспілки: репрезентативність підтверджено

Херсонська обласна організація Профспілки: репрезентативність підтверджено2011 рік був багатим на різноманітні події, як на державному рівні, так і у громадському житті. Не залишилися сторонніми спостерігачами і представники профспілок. Особливо активними, як і завжди, були спілчани Профспілки освіти і науки України.

Визначною подією стало підтвердження репрезентативності обласних галузевих профспілкових організацій, що надало їм права на законодавчому рівні брати участь в колективних переговорах з укладання угод для захисту соціально-економічних прав працівників галузі та делегувати представників до органів соціального діалогу.

Не стала виключенням і Херсонська обласна організація Профспілки працівників освіти і науки України. 21 жовтня 2011 року представником Національної служби посередництва і примирення було вручено Свідоцтво про підтвердження репрезентативності голові Херсонського обкому Профспілки працівників освіти і науки України Людмилі Кучерявій. Кожна організаційна ланка отримала копію цього документа для використання у практичній діяльності.


Херсонська обласна організація Профспілки

Схожі публікації


Догори