Профспілка – це кожен з нас і усі ми разом

Профспілка – це кожен з нас і усі ми разомМинулого тижня в Калінінській районній міста Горлівки організації профспілки працівників освіти і науки України відбулося засідання ради голів профкомів. На порядку денному – звіт голови Калінінської районної міста Горлівки організації профспілки працівників освіти і науки України О. І. Кислової та аналіз роботи голів профспілкових комітетів шкіл Калінінского району міста Горлівки.

Дуже змістовною, логічною була перша частина зборів. Слухаючи доповідь О.І. Кислової, присутні розуміли, що профспілка району з величезною швидкістю в роботі рухається вперед і, проходячи складний шлях реформування, поступово перетворюються на інстанцію, яка не на словах, а на ділі відстоює інтереси освітян.

З великим зацікавленням сприймали слухачі промовців з другого питання, коли голови профкомів загальноосвітньої школи № 29 В.А. Кузьміна, НВК «Школа-інтернат №4 – д/з №16» С.Г. Кабешова, ясел-садка № 75 В.В. Башева, НВК «ОШ № 53 – багатопрофільний ліцей» Н.В. Орєшкова ділилися досвідом своєї роботи. Слухали, ставили питання, шукали рішення: такі збори можна назвати круглим столом по проблемах профспілкового руху.
Щоразу, коли намагаєшся осмислити профспілкову роботу, виконану або майбутню, мимоволі усвідомлюєш, яке це дивне явище – профспілка, де знайти громадську організацію, яка майже безкорисливо допоможе в скрутну хвилину, захистить від несправедливості, надасть можливість відпочити, потурбується про надання путівок для дітей, співробітників школи і просто співчутливо вислухає. Але профспілка, поняття багатогранне, і культурно-масова робота – одна з його граней. Збори закінчилися святковим концертом, підготовленим головою профкому Палацу дитячої творчості А.А. Левіним, який порадував учасників музичними, танцювальними номерами, міцним солодким чаєм.

Дуже добре, що у нас є можливість зустрічатися, спілкуватися, доносити інформацію про свою роботу, досягнення, недоліки у колі друзів-спічлан. Окрема подяка О.І. Кисловій за організацію зборів і за можливість взяти в них участь.

Сила профспілки в масовості, єдності, солідарності та спільних колективних діях. Для цього, як ніколи, нам потрібна згуртованість. Бути разом з людьми, працювати заради людини, захищати кожного члена профспілки – ось кредо профспілки. Профспілка – це сила, тому що профспілка – це кожен з нас і усі ми разом.


В. А. Кузьмін,
член Президії Калінінської районної м. Горлівки організації Профспілки


Профспілка – це кожен з нас і усі ми разом

Схожі публікації


Догори