Каразінський університет пропонує іноземним студентам офлайн-майданчики для навчання у країнах ЄС

На сайті університету оприлюднено «Звернення до іноземних студентів Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна». 

У зверненні наголошується, що навчальний заклад, не зважаючи на тимчасові труднощі, зумовлені воєнними діями агресора, продовжує активно працювати задля своїх студентів. Шановні студенти!

Харківський національний університет імені В. Н. Каразіна разом з багатотисячним колективом викладачів, науковців, студентів продовжує активно працювати та займатися науковою та освітньою діяльністю. 

Адміністрація Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна запевняє вас у тому, що, незважаючи на тимчасові труднощі, з якими зіткнулася наша країна і наше місто зокрема, ми продовжуємо працювати для вас, виконаємо всі наші контрактні зобов’язання і навчальний процес у 2022/2023 році триватиме за розкладом. Відповідно до рішення Уряду України навчальний процес у першому семестрі має бути у дистанційному форматі, а далі залежатиме від ситуації. Враховуючи те, що медична освіта має велику практичну складову, яку реалізувати дистанційно неможливо, наш університет уклав низку угод із закладами вищої освіти та медичними закладами у Європі, Азії та Африці й має домовленості з ними, щодо надання певних освітніх компонентів офлайн для іноземних студентів нашого університету.

Так для студентів університету, окрім звичного вже дистанційного навчання, ми пропонуємо наші офлайн-майданчики для навчання у країнах Євросоюзу (Німеччина, Болгарія). Додатково для студентів-медиків ми можемо запропонувати декілька варіантів продовження навчання. Одним з таких є дистанційна робота в теоретичній частині поєднана з практичними заняттями на базі медичних закладів Турецької Республіки. Іншим варіантом є тимчасове навчання за програмами Харківського національного університету на базі закладів вищої освіти Турецької Республіки, Нігерії, Грузії або Китайської Народної Республіки. І ще одним варіантом продовження вашої класичної освіти є навчання у Туреччині за участі наших кращих викладачів та з використанням клінічної бази практики турецьких медичних університетів.

Усе це — нові формати надання освітніх послуг, тому вони потребують детального обговорення кожного кроку, для того, щоб ви, наші дорогі студенти, змогли отримати диплом Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, який буде визнаний у всьому світі та стане для вас тим омріяним стартом майбутньої благородної медичної кар’єри.

Бажаємо вам успіхів, розробляємо для вас детальний опис запропонованих академічних можливостей і проінформуємо вас, щойно він буде сформований.Завжди ваш Каразінський університет
 

Схожі публікації


Догори