Презентація пересувної виставки цікавої науки навчального центру «ЛандауЦентр»

Навчальний центр «ЛандауЦентр» Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна відвідали учасники ІІІ етапу Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» («Джура»), що протягом 13-24 серпня 2017 року проходитиме у с. Ватутіне Нововодолазького району Харківської області.

Експозицію центру з цікавістю оглянули 220 школярів з усіх областей України та їх керівники. Відвідувачі побачили запуск найбільшої котушки Тесла в Україні в «Кімнаті блискавок».

Окрім того, гостям було презентовано оновлений парк наукових експонатів пересувної виставки цікавої науки — спільного проекту Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна, Харківської обласної державної адміністрації та Департаменту науки і освіти Харківської обласної державної адміністрації. Переходячи від одного до іншого тематичного майданчика виставки учні могли побачити карту зоряного неба та небесний глобус, зображення планет та зіркових скупчень, фізичні досліди, зрозуміти як відбувається занурення підводного човна, подивитися в мікроскоп на найменші живі організми, дізнатися про будову бактерій.

Особливу увагу гостей привернув майданчик створений командою розробників «QUADROSUN», зокрема: експонат із зав’язуванням шнурків за допомогою плоскогубців; прилад «Аеростіл», що дає змогу представити основні агрегатні стани речовини, починаючи від теплового руху атомів кристалічної решітки та закінчуючи хаотичним рухом молекул газу; інтерактивна пісочниця, що пояснює основи будування ізоліній висот на топографічних картах.

З початком нового навчального року всі представлені експонати та просвітницькі майданчики відправляться у міста та селища Харківської та інших областей України задля того, щоб зробити науку зрозумілішою та доступнішою.


За інформацією Харківського національного університету імені В. Н. Каразіна

Схожі публікації


Догори