ЮНІСЕФ: 365 днів війни для дітей в Україні

Вразливі та водночас сильні, діти України живуть під час війни. Діти України пережили 365 днів насильства, травм, втрат, руйнування та вимушеного переміщення з початку війни в лютому 2022 року. 

У мільйонів дітей були вкрадені святкування днів народження, шкільні спогади, час з друзями та родиною. Вони втратили домівки, школи та дитячі майданчики.

ЮНІСЕФ  наголошує, що війна забирає дитинство в дітей України.

«Діти в Україні пережили рік жаху. Діти були вбиті та поранені, і багато хто з них втратив батьків, братів і сестер, свої домівки, школи та улюблені ігрові майданчики. Жодна дитина не повинна так страждати»,— виконавча директорка ЮНІСЕФ Кетрін Рассел.

Незважаючи на пережиті жахи війни, діти в Україні також продемонстрували надзвичайну стійкість. Вони підтримували власні сім’ї, ровесників і громади, незважаючи на складні ситуації. Своєю силою вони надихнули багатьох.

ЮНІСЕФ був в Україні ще до ескалації війни. Протягом 365 днів з тих пір вони залишалися і доставляли життєво необхідну допомогу дітям і сім'ям в Україні.

«Мені дуже хотілося плакати. Але я розуміла, що не маю на це часу, бо потрібно заспокоювати маму та молодшого брата. В мами почалася істерика»

Анастасія, 16 років«Будь ласка, не бійся. Будь сміливим, мудрим і щасливим. Мир у наших руках». 

Данило, 12 роківЗа матеріалами – ЮНІСЕФ

Схожі публікації


Догори