Захистіть себе в онлайні: місяць кібербезпеки

Що потрапляє в мережу, залишається там назавжди – ви, безсумнівно, чули такі фрази, чи не так? У жовтні, під час місяця кібербезпеки, саме час глибше замислитися та розібрати тему безпеки в онлайн-середовищі.

Сьогодні в Інтернеті, зокрема в соцмережах, усе наше життя: робота, спілкування з рідними та друзями, розваги, навчання тощо. Уникнути цифрової присутності просто неможливо, тож необхідність збереження безпеки в онлайн-середовищі стає дедалі актуальнішою, а конфіденційність особистих даних – критично важливою.

Дія.Освіта пропонує зробити перший крок до безпеки в цифровому середовищі – про онлайн-безпеку, соцмережі, захист особистих даних та те, що необхідно знати кожному, хто заходить у мережу. 


Дуже важливо також попіклуватися і про безпеку дітей в Інтернеті.

Навчіться пояснювати дітям правила безпечного використання інтернету в цьому серіалі: як безпечно спілкуватися, користуватися гаджетами, споживати контент. Як у мережі проявляється сексуальне насильство та кібербулінг – цькування онлайн. Дізнайтеся все про соцмережі, месенджери та онлайн-ігри.

Інтернет може бути безпечним місцем для всіх – головне розуміти його загрози та вміти їм протистояти. Ваша дитина все зможе!

Дія.Освіта пропонує серіал «Безпека дітей в інтернеті для батьків» про те, як убезпечити дітей від шкідливого контенту, цькування, суїцидальних Інтернет-спілок та сексуальної експлуатації в Інтернеті.

#CyberMonth2023

Відділ технічного забезпечення та захисту інформації
#cybermonth2023

Схожі публікації


Догори