1 грудня стартує Відкритий марафон з української мови

Із 1 до 24 грудня 2023 року триватиме IV Відкритий марафон з української мови. 

Мета марафону – розвинути в учнівства та студентства мотивацію і прагнення до вивчення української мови, сформувати компетентності комунікативних навичок у різних життєвих ситуаціях і сферах спілкування. 

Організатором Марафону є Державна наукова установа «Інститут модернізації змісту освіти» за сприяння Асоціації інноваційної та цифрової освіти та компанії «UBOS.tech».

Долучитися до марафону можуть учні 3-11 класів закладів загальної середньої освіти, учні закладів професійної (професійно-технічної) освіти, студенти закладів фахової передвищої та вищої освіти. Участь є добровільною та безоплатною.

Для участі в Марафоні необхідно зареєструватися

Марафон проходитиме дистанційно на спеціальній платформі у форматі тестування за темами:

  • І етап – «Культура слова (лексикологія, фразеологія)»;
  • ІІ етап – «Граматика (синтаксис, морфологія, словотворення)»;
  • ІІІ етап – «Правопис (орфографія, пунктуація, фонетика, орфоепія)»;
  • ІV етап – «Робота з текстом».

Реєстрація на Марафон буде відкрита до 24 грудня 2023 року. 

Приєднатися до Марафону можна протягом усього періоду проведення змагання. Однак, завдання етапів Марафону, які вже завершені відповідно до графіку, не будуть доступні для виконання.

Результатом Марафону є сума балів за завдання всіх етапів, які пройшов учасник. Призерами Марафону стають учасники, які набрали найбільшу кількість балів у рейтинговому порядку та посіли 1–3 місця в кожній категорії Марафону. 

Учасники, які не посіли призові місця, але взяли участь у Марафоні, незалежно від кількості пройдених етапів отримують сертифікати.

  Відеоінструкція щодо реєстрації та виконання завдань ІV Відкритого марафону з української мови

За матеріалами – Інститут модернізації змісту освіти

Схожі публікації


Догори