Профспілкова сторона НТСЕР визначила пріоритетні напрями діяльності на 2012 рік

Профспілкова сторона НТСЕР визначила пріоритетні напрями діяльності на 2012 рік Сьогодні, 16 лютого, у Будинку спілок відбулося засідання профспілкової сторони Національної тристоронньої соціально-економічної ради.

На обговорення учасників винесено актуальні питання діяльності органу – регламент Національної ради, пріоритетні напрями діяльності на 2012 рік, положення про НТСЕР, її взаємодія з Комітетом економічних реформ.

Заступник співголови від НТСЕР від профспілкової сторони, заступник Голови ФПУ Григорій Осовий поінформував про стан провадження та реалізацію Закону України «Про соціальний діалог в Україні». Зокрема, він наголосив на тому, що постійно бере участь у засіданнях Уряду і, відповідно, профспілки мають можливість отримувати на погодження усі законопроекти та безпосередньо впливати на хід вирішення нагальних питань у сфері соціального захисту людей праці.

Після доповідей та обговорень учасники також затвердили Національну стратегію тристороннього співробітництва з протидії ВІЛ/СНІДу у сфері праці на 2012-2017 роки.


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Профспілкова сторона НТСЕР визначила пріоритетні напрями діяльності на 2012 рік Профспілкова сторона НТСЕР визначила пріоритетні напрями діяльності на 2012 рік

0
16 лютого 2012
2 332

Схожі публікації


Догори