Міжнародна конфедерація профспілок засуджує атаку на дитячу лікарню «Охматдит»

Міжнародна конфедерація профспілок рішуче засудила ракетний удар Росії по дитячій лікарні «Охматдит» у Києві. Цей напад, разом з іншими атаками на цивільну інфраструктуру, освітні заклади та житлові будинки в містах Україні, призвів до загибелі щонайменше 30 осіб і десятки отримали поранення.

Генеральний секретар Міжнародної конфедерації профспілок Люк Тріангл заявив«Атака на дитячу лікарню – це нелюдський вчинок, який порушує всі норми гуманізму та міжнародного права. Я відвідав лікарню «Охматдит» у травні і побачив, наскільки важкою є ця війна для дітей, а також неймовірну роботу та відданість медичного персоналу. Моторошно уявити, що вони пережили під час удару».

Люк Тріангл підкреслив, що такі атаки на цивільну інфраструктуру та громадські установи не можуть бути виправдані, а подібна жорстокість щодо невинних дітей і цивільних не повинна залишатися безкарною. Міжнародна спільнота повинна притягнути росію до відповідальності за скоєні воєнні злочини.

Генеральний секретар також поспілкувався з керівниками українських членських організацій ФПУ та висловивши солідарність світового профспілкового руху з народом України та черговий раз засудив незаконне вторгнення росії.


 За матеріалами – ФПУ 

Схожі публікації


Догори