Міжнародний день солідарності молоді

Міжнародний день солідарності молоді

«Сьогодні у світі нараховується найбільша кількість молодих людей… Щоб підготуватися до майбутнього, ми повинні сприяти солідарності між поколіннями сьогодні» Кофі Аннан


Міжнародний день солідарності молоді відзначається щорічно 24 квітня починаючи з 1957 року. Цей пам’ятний день служить ще одним приводом, аби привернути увагу державних органів, суспільства та засобів масової інформації до проблем молоді.

Хоча світ в цілому рухається вперед, молоді доводиться постійно починати з початку. Йоганн Гетте


Об’єднання зусиль молодіжних, профспілкових, громадських організацій, суспільства, людей небайдужих, які душею вболівають за майбутнє своїх дітей і онуків, дозволить підсилити контроль суспільства за дотриманням прав молоді, підвищенням організованості і творчої активності молоді в реалізації економічних, соціальних, науково-технічних і етичних проблем суспільства, зміцнення спадкоємності поколінь, законності і правопорядку.

Чи легко бути сьогодні молодим – це залежить від згуртованості молоді у вирішенні своїх проблем. Сьогодні країни стають ближчими з кожним роком, і саме у Міжнародний день солідарності молоді – час згадати про це. І для цього зовсім не обов'язково вирушати в далекі поїздки.

Навчіть поважати, шанувати й любити людську особистість, виховуйте у молодих повагу до старших, хоча б до батьків, і кладовища самі прикрасяться.
Олександр Довженко

У молоді питань більше, аніж відповідей... Який шлях обрати? Яке майбутнє мені пропонує суспільство? Чого прогну я? Звичайно, проблем молоді в нашій країні не вирішити без розв'язання проблем суспільства. Але й проблем суспільства не вирішити без активної участі молоді.

Свято молоді може стати природним приводом для того, щоб привернути увагу державних органів, суспільства та засобів масової інформації до найгостріших проблем молоді.

Важливо показати суспільству справжній стан, в якому перебуває сьогодні молоде покоління. Для кожного з нас повинно бути зрозуміло одне – ми не можемо й не маємо права стояти осторонь від вирішення молодіжних проблем, адже подальше поглиблення кризи молоді загрожує національною катастрофою, яку ми не повинні допустити.

Світом правлять молоді, коли постаріють.
Джордж Бернард Шоу

Щиро привітаємо молодих, творчих, креативних, а також усіх, хто молодий душею з Міжнародним днем солідарності молоді! Бажаємо активності, згуртованості, енергії та оптимізму. Разом ми сила, яку не здолають жодні негаразди!

                                                                                   Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

0
24 квітня 2016
5 437

Схожі публікації


Догори