«Правовий путівник студента» – стратегічний орієнтир сучасної молоді

«Правовий путівник студента» – стратегічний орієнтир сучасної молоді «Державна молодіжна політика значною мірою реалізується через систему освіти. Це стосується забезпечення конституційних прав громадян на освіту, реалізації та захисту соціально-економічних гарантій, формування молоді як свідомих громадян, виховання всебічно розвиненої гармонійної особистості. І від того, якими є ціннісні орієнтації сучасної молоді, залежить як її майбутнє, так і майбутнє суспільства в цілому». Ці слова стали основою передмови Голови Профспілки працівників освіти і науки України Георгія Труханова до чергового збірника законодавчих та нормативно-правових актів, прийнятих останнім часом, які мають безпосередній вплив на забезпечення діяльності студентських профспілкових організацій – «Правовий путівник студента».

Новий семисотсторінковий збірник – це діяльнісний тандем Профспілки працівників освіти і науки України та Асоціації правозахисних організаторів студентів України. Адже одним із пріоритетних завдань обох організацій є забезпечення правової підтримки студентської молоді взагалі та студентських профспілкових організацій, як найбільш поширених молодіжних об’єднань, зокрема.

Викладені в збірнику правові акти стосуються більшості напрямів діяльності профспілкових організацій.

Видання стане у нагоді профспілковим активістам, членам профспілки у пошуку відповідей щодо обсягу та змісту прав та обов’язків студентської молоді, сприятиме здобуттю гідної якісної освіти. А тим, кого цікавлять основні питання розвитку освіти в Україні, хто прагне правильно застосовувати правові норми, що стосуються учасників навчально-виховного процесу у вищих навчальних закладах – буде не лише цікавим, а й корисним.

Відділ інформаційно-аналітичного забезпечення ЦК Профспілки


«Правовий путівник студента» – стратегічний орієнтир сучасної молоді

Схожі публікації


Догори