Збірник матеріалів про звітність профспілок: унікальний випуск «Бібліотечки»

Збірник матеріалів про звітність профспілок: унікальний випуск «Бібліотечки»Підприємство «Профінформ» Федерації профспілок України готує до друку унікальний спарений 5-6/2012 «Бібліотечки голови профспілкового комітету» «Збірник матеріалів про звітність профспілок (коментарі фахівців)», який, буде цікавим профспілковому активу, оскільки саме з цими матеріалами профспілковцям доводиться постійно зіштовхуватися у своїй діяльності.

Над створенням збірника працювали фахівці правового, соціально-економічного департаментів та фінансового управління апарату Федерації профспілок України з метою практичної допомоги профспілковим організаціям, які є юридичною особою та внесені до Єдиного реєстру підприємств і організацій України (ЄДРПОУ). Тут вміщені усі зразки звітних документів профспілкових організацій.

«Бібліотечка» № 5-6/2012 наводить періодичність, терміни подання фінансової, податкової, статистичної звітності, а також звітності до Пенсійного фонду України та фондів загальнообов'язкового державного соціального страхування. До уваги читачів, зокрема, бухгалтерських працівників профспілок, пропонуються форми звітності і порядок їх заповнення, роз'яснюються санкції, які застосовуються у разі неподання або порушення термінів подання встановленої звітності профспілковими організаціями.

Збірка цікавитиме не лише передплатників «Бібліотечки...», а й значний профспілковий загал.

Підприємство «Профінформ» ФПУ пропонує тим, хто з тих чи інших причин не встиг передплатити «Бібліотечку...» на 2012 рік, замовити додатковий тираж цього унікального і корисного збірника безпосередньо у редакції.

Підприємство «Профінформ» ФПУ просить повідомити якомога більше первинних організацій профспілок та членів профактиву про вихід цього збірника.

Додатковий наклад «Бібліотечки» № 5-6/2012 можна замовити до 25 травня 2012 року за адресою: 01012, м. Київ, вул. Чигоріна, 18, Підприємство «Профінформ» ФПУ, а також тел./факсом: (044) 277-24-30 чи e-mail: profvisti@ukr.net.

Мінімальна кількість замовлень – 10 примірників.
Вартість одного примірника самовивозом – 13,00 грн, з пересилкою – 14,60 грн.

Увага! Чітко дотримуйтесь термінів подання замовлень, оскільки їх порушення тягне за собою суттєве здороження видання.

За листом Підприємства «Профінформ» ФПУ
0
4 травня 2012
3 047

Схожі публікації


Догори