Кубок ЦК Профспілки у освітян столиці!

Кубок ЦК Профспілки у освітян столиці!Як уже повідомлялося, із 27 до 30 вересня 2012 року поблизу с. Воробіївка Немирівського району Вінницької області відбувалися змагання на Кубок ЦК Профспілки зі спортивного туризму, що традиційно проводить ЦК Профспілки працівників освіти і науки України спільно з Міністерством освіти і науки, молоді та спорту України і Федерацією спортивного туризму України.

15 команд із різних куточків України показали максимум кмітливості, спортивну вправність із водного, велосипедного та пішого туризму.

За три дні змагань учасники, а їх було 265 осіб, не лише здружилися, а й отримали неоціненний досвід, відшліфували майстерність.

Родзинками спортивного свята одноголосно було названо велотуризм та сплав на байдарках. Адже рафтинг порогами Південного Бугу викликав справжній вибух адреналіну та неабияк зміцнив командний дух, а велотріал, який демонстрували спортсмени-освітяни, супроводжувався неймовірними емоціями та яскравими переживаннями.

Після довгих підрахунків та засідання журі настала найочікуваніша мить – визначення переможців.

Першими у загальнокомандному заліку стали освітяни зі столиці, які показали не лише щире прагнення до перемоги, а й справжню командну гру. І ось – бажаний трофей – Кубок ЦК Профспілки уже прямує до Києва.

ІІ місце виборола команда освітян Вінницької області, яким вдалося обійти суперників у сплаві і набрати потрібну кількість очків для перемоги.

ІІІ почесне місце законно дісталося східнянам. Збірна Луганської обласної організації Профспілки, після тривалої перерви у спортивних змаганнях, зібралися і показали кращі результати у пішохідному туризмі та змаганні на велосипедах.

Стомлені, проте задоволені роз’їжджалися спортсмени. Освітянське спортивне свято добігло кінця, залишаючи низку приємних вражень, купу фотографій та подарунків.

Від імені президії ЦК Профспілки передаємо теплі слова подяки керівництву Вінницької області та усім співорганізаторам за допомогу у проведенні кубку.

До побачення Кубок 2012! Вітаємо Кубок 2014!