Українська мова – найкраща пісня в стоголоссі трав…

Українська мова – найкраща пісня в стоголоссі трав…Пізнання світу через рідне слово надзвичайно важливе. Материнську мову варто оберігати як своє майбутнє, пам'ятаючи про її першозначення – безсмертя українського духу, її рятівну, очищаючу, цілющу, відроджуючу властивість.

Античні мудреці казали: «Заговори – і я тебе побачу». А заснування Дня української писемності та мови – це не лише проголошення благородної мети, це й практичне його втілення.

Сьогодні абсолютно очевидно – зберігати й плекати рідну мову може тільки її носій. Тобто, ми – українці. Це наш скарб, що передається від покоління до покоління, і об’єднує минуле й прийдешнє.

Ще Вольтер писав, що всі основні європейські мови можна вивчити за шість років, а свою рідну мову потрібно вивчати все життя.
«Мова – втілення думки. Що багатша думка, то багатша мова. Любiмо її, вивчаймо її, розвиваймо її!». І сьогодні ці слова українського поета, громадського діяча Максима Рильського актуальні.

Адже нині, як ніколи, є потреба в культивуванні української мови, підвищенні її соціального престижу в нашому суспільстві, у всебічному розвитку та функціонуванні. Тож спілкуйтеся українською, читайте українською, співайте українською, смійтеся українською, освідчуйтеся рідною українською мовою!

Зі святом вас!Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

1
9 листопада 2012
8 956

Схожі публікації


Догори