Позиція Мінфіну щодо дитячих новорічних подарунків – поштовх до активізації дій профспілок

Позиція Мінфіну щодо дитячих новорічних подарунків – поштовх до активізації дій профспілокНезважаючи на цілеспрямовану та активну роботу Федерації профспілок України та ряду членських організацій, які на заклик ФПУ надіслали до державних органів влади «листи підтримки» щодо невідображення в податковому розрахунку № 1ДФ вартості окремих видів неоподатковуваних доходів, а також незважаючи на підтримку Комітету Верховної Ради України з питань фінансів, банківської діяльності, податкової та митної політики з цього питання, законодавчо проблема залишається не вирішеною, у т.ч. і щодо дитячих новорічних подарунків.

Це означає, що дитячі новорічні подарунки, які видають профспілкові організації, вартістю до 50% однієї мінімальної заробітної плати, мають відображатися в податковому розрахунку 1ДФ за ознакою доходу «160», а у разі перевищення такої суми – за ознакою «126».

Вищезазначене питання залишатиметься на особливому контролі, ФПУ продовжить роботу з Мінфіном, ДПС та з новою Верховною Радою України щодо дерегуляції діяльності громадських організацій через зміни до Податкового кодексу України.

Завантажити листи Міністерства фінансів України та Державної податкової служби України list_minfin.pdf [844,42 Kb][126] Завантажити Переглянути документ онлайн , list_dpsu.pdf [681,63 Kb][116] Завантажити Переглянути документ онлайнЗа матеріалами ФПУ

Схожі публікації


Догори