Інформаційна мережа Профспілки – плюс ще один ресурс

Інформаційна мережа Профспілки – плюс ще один ресурсІз січня 2013 року розпочав свою роботу веб-сайт Закарпатської обласної організації Профспілки працівників освіти і науки України – www.oblpon.uz.ua.

Власний веб-сайт організації був створений для розширення інформаційної мережі Профспілки і наразі завершує тестові роботи та наповнення.

Відтепер спілчани Закарпаття матимуть проглядати останні новини з життя організації, отримувати найактуальнішу інформацію про діяльність обкому та розміщувати новини про свої досягнення, перемоги, проведені заходи в мережі Інтернет.

На сайті уже розміщено структуру обласної організації Профспілки, установчі документи. Матеріали конференцій, пленумів, президій будуть розміщуватися одразу після проведення заходів. Функціонує рубрика «Вісті з районів».

У своєрідний День народження нового профспілкового ресурсу ми щиро вітаємо колектив Закарпатської обласної організації Профспілки з появою незалежного, інформаційного каналу, який забезпечуватиме оперативний зв’язок з освітянами краю.

Бажаємо вам гарних новин, активних відвідувачів та вдячних спілчан!


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
31 січня 2013
1 551

Схожі публікації


Догори