Затверджено зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників

Затверджено зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівниківМіністерство соціальної політики України спільно з Міністерством юстиції України затвердили зміни до Інструкції про порядок ведення трудових книжок працівників – наказ від 8.11.2013 р. №748/2354/5.

Інструкцію, зокрема, доповнено новим положенням, яким визначено, що трудові книжки ведуться на студентів вищих та учнів професійно-технічних навчальних закладів, що здобули професію (кваліфікацію) за освітньо-кваліфікаційним рівнем «кваліфікований робітник», «молодший спеціаліст», «бакалавр», «спеціаліст» та продовжують навчатися на наступному освітньо-кваліфікаційному рівні, які проходять стажування на підприємстві, в установі, організації усіх форм власності.

Запис у трудову книжку про стажування студентів, учнів вноситься підприємством, установою, організацією, де вони проходили стажування, із зазначенням посади, періоду та місця проходження (структурний підрозділ) стажування, спеціальності (кваліфікації) або професії (кваліфікаційного рівня) стажиста.

Підставою для таких записів є наказ про проходження стажування.

Завантажити документ nakaz_instrukciya.doc [41 Kb][546] Завантажити Переглянути документ онлайнВідділ соціальних питань і охорони праці

Схожі публікації


Догори