Академічна стипендія 2013: основні цифри

Академічна стипендія 2013: основні цифриАкадемічна стипендія призначається з першого числа місяця, що настає після закінчення семестрового контролю згідно з навчальним планом, на період визначення результатів наступного семестрового контролю.

Розмір мінімальної академічної ординарної (звичайної) стипендії для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» становить 550 гривень на місяць. Розмір зазначеної стипендії для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» – 730 гривень на місяць (постанова КМУ від 5 березня 2008 р. № 165).

Розмір академічної стипендії Президента України для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», становить 1000 гривень на місяць. Для студентів денної форми навчання вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційними рівнями «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр» – 1200 гривень на місяць (постанова КМУ від 5 березня 2008 р. № 165).

Розмір академічної та іменної стипендії, заснованої Кабінетом Міністрів України для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» становить 900 гривень на місяць. Розмір зазначеної стипендії для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», – 1100 гривень на місяць (постанова КМУ від 5 березня 2008 р. № 165).

Розмір іменних стипендій Верховної Ради України для студентів вищих навчальних закладів I-II рівнів акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр», становить 900 гривень на місяць; для студентів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «бакалавр», «спеціаліст» або «магістр», – 1200 гривень на місяць (постанова ВРУ від 5 червня 1996 р. №226/96-ВР).

Розмір ординарної академічної стипендії студентів, які за результатами семестрового контролю мають 10-12 балів з кожного предмета за дванадцятибальною або середній бал успішності 5 за п'ятибальною шкалою оцінювання, збільшується для студентів вищих навчальних закладів I-II рівня акредитації, які навчаються за освітньо-кваліфікаційним рівнем «молодший спеціаліст» або «бакалавр» на 50 гривень. Розмір стипендії для майбутніх бакалаврів, спеціалістів і магістрів вищих навчальних закладів III-IV рівнів акредитації – на 60 гривень (Постанова КМУ України від 12 липня 2004 р. № 882).


Відділ студентської молоді ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори