Уряд затвердив склад осіб, уповноважених представляти інтереси держави у правліннях та наглядових радах фондів соцстраху

Уряд затвердив склад осіб, уповноважених представляти інтереси держави у правліннях та наглядових радах фондів соцстрахуКабінет Міністрів України розпорядженням від 23 квітня 2014 року № 398-р затвердив склад осіб, уповноважених представляти інтереси держави у правліннях та наглядових радах фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування.

Документом також визнається таким, що втратили чинність, деякі розпорядження Уряду, зокрема, розпорядження Кабміну від 11 січня 2012 р. № 19 «Про затвердження складу осіб, уповноважених представляти інтереси держави у правліннях та наглядових радах фондів загальнообов’язкового державного соціального страхування, та визнання такими, що втратили чинність, деяких розпоряджень Кабінету Міністрів України» та розпорядження Кабміну від 1 серпня 2013 р. № 571 «Про внесення змін у додатки 2 і 3 до розпорядження Кабінету Міністрів України від 11 січня 2012 р. № 19».

Завантажити документ rozporiadzhennya_kmu.doc [140,5 Kb][79] Завантажити Переглянути документ онлайн


За матеріалами Урядового порталу

Схожі публікації


Догори