Терміни відкриття реєстраційних рахунків перенесено

На виконання відповідної постанови президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України від 22 вересня 2009 року Кабінету Міністрів України було внесено пропозиції щодо необхідності перенесення термінів запровадження розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2009 р. N 1007-р «Про забезпечення цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери» на більш пізні строки та забезпечення виділення відповідних коштів для його реалізації .
З урахуванням зазначених пропозицій 23 вересня 2009 року прийнято розпорядження Кабінету Міністрів України за N 1125-р "Про внесення змін до пункту 1 розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2009 р. N 1007", згідно з яким терміни відкриття реєстраційних рахунків та спеціальних реєстраційних рахунків у територіальних органах Державного казначейства для кожної бюджетної установи (закладу) соціально-культурної сфери (освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту та забезпечення, фізичної культури та спорту) та здійснення видатків із зазначених реєстраційних рахунків перенесені з 1 жовтня 2009 року на 1 січня 2010 року.
Нижче наведено текст розпорядження Кабінету Міністрів України 19 серпня 2009 р. N 1007-р «Про забезпечення цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери» із урахуванням змін згідно з розпорядженням від 23 вересня 2009 р. N 1125-р .
"1. Державному казначейству з метою цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери, які обслуговуються централізованими бухгалтеріями, забезпечити:
відкриття до 1 січня 2010 р. у територіальних органах Державного казначейства для кожної бюджетної установи (закладу) соціально-культурної сфери (освіти, культури, охорони здоров'я, соціального захисту та забезпечення, фізичної культури та спорту) реєстраційного рахунка (для обліку операцій з виконання загального фонду кошторису) та спеціального реєстраційного рахунка (для обліку операцій з виконання спеціального фонду кошторису та зарахування на цей рахунок коштів за надані установою платні послуги, а також благодійних внесків, грантів і дарунків);
(абзац другий із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
Кабінету Міністрів України від 23.09.2009 р. N 1125-р)
разом з головними розпорядниками бюджетних коштів здійснювати з 1 січня 2010 р. видатки бюджетних установ (закладів) соціально-культурної сфери із зазначених реєстраційних рахунків.
(абзац третій із змінами, внесеними згідно з розпорядженням
Кабінету Міністрів України від 23.09.2009 р. N 1125-р)
2. Взяти до відома, що керівники бюджетних установ (закладів) соціально-культурної сфери мають право першого підпису платіжних документів для здійснення видатків із зазначених у пункті 1 цього розпорядження рахунків, а другого підпису - головні бухгалтери (бухгалтери) централізованої бухгалтерії (бухгалтерії). Підписи на зазначених документах скріплюються печаткою органу чи установи, при яких діє централізована бухгалтерія (бухгалтерія)."

Схожі публікації


Догори