Про перенесення термінів відкриття самостійних рахунків у закладах освіти

Кабінет Міністрів України

24.09.09 № 02-5/380


До ЦК Профспілки працівників освіти і науки України надійшли звернення від окремих обласних організацій Профспілки стосовно розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2009 р. N 1007-р «Про забезпечення цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери».
Як зазначається у зверненнях керівників Донецької, Кіровоградської, Луганської, Черкаської обласних організацій профспілки, запровадження його в дію з 1 жовтня поточного року унеможливить своєчасне фінансування потреб навчальних закладів через відсутність відповідних кваліфікованих кадрів бухгалтерських працівників для введення їх в штатний розпис кожної установи. Географічна віддаленість навчальних закладів сільської місцевості від централізованих бухгалтерій районних відділів (управлінь) освіти може спричинити затримку у проведенні фінансових операцій, зокрема щодо договірних зобов’язань на житлово-комунальне обслуговування, послуг з харчування дітей та учнів, інших послуг, що забезпечують життєдіяльність закладів освіти.
За переконанням спілчан реалізація розпорядження призведе також до додаткових фінансових витрат, обумовлених необхідністю утримання штатів бухгалтерів, збільшенням видатків на відрядження, транспортними затратами тощо.
Зважаючи на викладене та враховуючи рішення президії ЦК Профспілки працівників освіти і науки України, просимо розглянути можливість перенесення термінів запровадження розпорядження Кабінету Міністрів України від 19 серпня 2009 р. N 1007-р «Про забезпечення цільового використання коштів бюджетними установами (закладами) соціально-культурної сфери» та забезпечити виділення відповідних коштів для його реалізації.
Заступник Голови Профспілки Г.Ф.Труханов

Схожі публікації


Догори