Парламентські слухання з питань освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку

Парламентські слухання з питань освіти, охорони здоров’я та соціального забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку4 червня 2014 року відбудуться парламентські слухання на тему: «Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення». Слухання проводяться з ініціативи Комітету Верховної Ради України з питань науки і освіти.

Слухання буде проведено відповідно до Постанови Верховної Ради України № 1158-VIІ від 25 березня 2014 року «Про проведення парламентських слухань на тему: «Освіта, охорона здоров’я та соціальне забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку: проблеми та шляхи їх вирішення».

Мета парламентських слухань – вивчення питань освіти, охорони здоров’я, соціального забезпечення дітей з порушеннями психофізичного розвитку. До участі запрошено громадські орагнізації, профспілки, представники центрів, освітян, які безпосередньо працюють з дітьми з порушеннями психофізичного розвитку.

Обговорення зазначених проблем на парламентських слуханнях сприятиме вдосконаленню законодавства, інших нормативно-правових актів, які визначають державну політику в сфері соціального захисту, охорони здоров’я, освіти осіб з обмеженими можливостями здоров’я.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
4 червня 2014
2 149

Схожі публікації


Догори