Парламентські слухання щодо законодавчого забезпечення розвитку науки – відбудуться 2 липня 2014 року

Парламентські слухання щодо законодавчого забезпечення розвитку науки – відбудуться 2 липня 2014 рокуПостановою Верховної Ради України затверджено провести парламентські слухання на тему «Про стан та законодавче забезпечення розвитку науки та науково-технічної сфери держави» 2 липня 2014 року о 15 годині в залі пленарних засідань.

Документом доручено Кабінету Міністрів України підготувати і подати до Верховної Ради України інформаційно-аналітичні матеріали з питання парламентських слухань та відповідні пропозиції до рекомендацій парламентських слухань.

Комітетам Верховної Ради України з питань науки і освіти, з питань аграрної політики та земельних відносин, з питань охорони здоров’я, з питань промислової та інвестиційної політики, з питань паливно-енергетичного комплексу, ядерної політики та ядерної безпеки, з питань соціальної політики та праці забезпечити підготовку і проведення парламентських слухань та внести пропозиції до їх рекомендацій.

До участі в парламентських слуханнях планується запросити представників центральних та місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, представників наукових та громадських організацій, вчених та експертів.

Завантажити документ postanova_vru.doc [34 Kb][66] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори