Адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи про 20% надбавку педагогічним працівникам

Адміністративний суд міста Києва завершив розгляд справи про 20% надбавку педагогічним працівникам9 вересня 2014 року Окружний адміністративний суд міста Києва завершив розгляд судової справи за позовом Профспілки працівників освіти і науки України про 20% надбавку педагогічним працівникам за престижність праці та 50% надбавку бібліотечним працівникам за особливі умови праці.

Під час судового засідання були досліджені додаткові документи, надані Міністерством фінансів України, які стосуються прийняття Кабінетом Міністрів України постанов від 25.03.2014 № 88 та від 25.03.2014 № 89.

Представниками Профспілки акцентовано увагу суду на відсутність протоколів засідання урядового комітету та безпосередньо засідання Кабінету Міністрів від 25 березня 2014 року, експертного висновку Секретаріату КМУ, погоджень зацікавлених Міністерств, а також інших документів, які б підтверджували дотримання процедури розгляду та прийняття оскаржуваних постанов у відповідності до Регламенту КМУ.

Після промов представників Профспілки, Уряду та Міністерства освіти і науки України у судових дебатах суд вийшов до нарадчої кімнати для ухвалення судового рішення, оголосивши орієнтовний строк його проголошення – 10 вересня 2014 року о 9 год. 50 хвилин.

Юридичний відділ ЦК Профспілки

Схожі публікації


Догори