Механізм переведення студентів ВНЗ Донецької та Луганської областей

Механізм переведення студентів ВНЗ Донецької та Луганської областейРозпорядження Кабінету Міністрів України № 1210-р від 5 грудня 2014 року визначає механізм переведення студентів вищих навчальних закладів Донецької та Луганської областей, які тимчасово допущені до занять та студентів вищих навчальних закладів зазначених областей, у яких внаслідок проведення антитерористичної операції не здійснюється освітній процес.

Особи, які мають намір перевестися до вищого навчального закладу, у якому вони тимчасово допущені до занять відповідно до розпорядження Кабінету Міністрів України від 27 серпня 2014 р. № 785 «Деякі питання організації 2014/15 навчального року в навчальних закладах, що розташовані у Донецькій і Луганській областях», особи, які мають намір перевестися з вищого навчального закладу, що розташований у Донецькій або Луганській області, у якому внаслідок проведення антитерористичної операції не здійснюється освітній процес, до вищого навчального закладу за іншим місцезнаходженням, а також особи, які були відраховані за власним бажанням з вищого навчального закладу, що розташований у Донецькій або Луганській області, у якому внаслідок проведення антитерористичної операції не здійснюється освітній процес, і мають намір поновитися на навчання, подають не пізніше 19 грудня 2014 р. на ім’я керівника вищого навчального закладу, до якого вони мають намір перевестися (поновитися), заяву про переведення (поновлення).

Поновлення на навчання здійснюється у порядку, передбаченому для переведення осіб на навчання. Після подання такої заяви керівник відповідного навчального закладу видає наказ про зарахування особи на навчання, який верифікується в Єдиній державній електронній базі з питань освіти, і встановлює строк ліквідації академічної різниці не пізніше 15 травня 2015 р.

Завантажити документ -1210-.doc [51.5 Kb][85] Завантажити Переглянути документ онлайн


Відділ студентської молоді

Схожі публікації


Догори