Врегульовано питання тимчасового переведення студентів з Донбасу

Врегульовано питання тимчасового переведення студентів з ДонбасуЗа інформацією першого заступника Міністра освіти і науки України Ірини Совсун, повідомленою нею на брифінгу у Будинку Уряду 29 серпня 2014 року, Міністерство розробило розпорядження, згідно з яким керівники вузів Донбасу за погодженням з Міністерством освіти і науки України самостійно можуть визначати термін початку навчального року, «що буде залежати від воєнної ситуації в регіоні».

Цим розпорядженням врегульовано також питання переведення студентів з Донбасу. Передбачається, що студенти з Луганської та Донецької областей будуть тимчасово допускатися до навчання.

Фактично вони навчатимуться повноцінно на рівні з іншими студентами, формально вони будуть числитися у Донецькій, Луганській областях. Після закінчення семестру, і якщо університети до цього часу відновлять свою роботу, студентам буде запропоновано на їхній вибір або залишитися у тих університетах, до яких їх переведено, або повернутися до своїх університеті.

В цілому у вищих навчальних закладах Донбасу навчаються майже 215 тисяч студентів (166 тисяч студентів – вузів ІІІ-ІV рівнів акредитації).

За словами Інни Совсун запропонована процедура переведення студентів дозволяє зберегти працюючі ставки викладачів на захоплених територіях Донбасу та буде максимально спрощеною.

Для переведення в інший вищий навчальний заклад, студент повинен мати при собі лише документ, що посвідчує особу.

Вищий навчальний заклад, в який він просить перевести, перевіряє факт навчання цього студента в єдиній державній електронній базі з питань освіти, на підставі чого здійснює зарахування.

Юридичний відділ ЦК Профспілки


Завантажити документ rozpor_kmu-785-r.doc [37 Kb][28] Завантажити Переглянути документ онлайн

Схожі публікації


Догори