Об’єднання «САМОПОМІЧ»: позитивною мотивацією для працівника освіти має бути достойна зарплата

Об’єднання «САМОПОМІЧ»: позитивною мотивацією для працівника освіти має бути достойна зарплатаНа лист-звернення Профспілки працівників освіти і науки України до голів фракцій у Верховній Раді України щодо конституційності новоприйнятих законів від 20.01.2015 № 02-5/23 народні депутати фракції Політичної партії «Об’єднання «САМОПОМІЧ» повідомили, що докладають усіх зусиль, аби запобігти прийняттю рішень, що загрожують руйнуванням системи освіти.

«Об’єднання «САМОПОМІЧ» вважає, що позитивною мотивацією для працівника освіти мають бути не пільги, а достойна зарплата. Тож, ця політична і надалі послідовно виступатиме за відновлення поваги до вчителя шляхом підвищення оплати праці та цілеспрямованого пропагування престижу цієї надважливої професії.

У листі також була висловлена подяка Профспілці за активну суспільну позицію та небайдужість до майбутнього України.

Щодо ініціювання відповідного звернення до Конституційного Суду України – то це питання обов'язково буде розглянуто народними депутатами фракції, а за результатами розгляду буде ухвалено виважене рішення.

«Адже ми свідомі, що тільки через живий зв’язок із суспільством, зможемо розвивати свої думки та дії, і через цей розвиток разом прямувати до своєї мети – країни, в якій хочеться жити» – йдеться у листі.

Завантажити лист samopomich_lyst.pdf [581.11 Kb][136] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори