Дисертації, які прийняла до захисту спеціалізована вчена рада ВНЗ, публікуватимуться в Інтернеті

Дисертації, які прийняла до захисту спеціалізована вчена рада ВНЗ, публікуватимуться в ІнтернетіВищі навчальні заклади публікуватимуть на своїх сайтах дисертації, які прийняла до захисту спеціалізована вчена рада. Відповідний наказ підписаний міністром освіти і науки Сергієм Квітом з метою ознайомлення наукової громадськості з доробком здобувачів наукових ступенів та відгуками офіційних опонентів.

Так, документом передбачено, що на офіційному веб-сайті ВНЗ або наукової установи, спеціалізована вчена рада якого прийняла дисертацію або опубліковану монографію до захисту не пізніше ніж за 10 календарних днів до дати захисту дисертації має бути розміщено примірник дисертації в електронному вигляді, а у разі підготовки дисертації у вигляді опублікованої монографії – автореферат дисертації в електронному вигляді.

Також не пізніше ніж за 10 календарних днів до дати захисту дисертації мають бути опубліковані відгуки офіційних опонентів в електронному вигляді.

Автореферати дисертацій будуть публікуватися на сайтах вищих навчальних закладів не пізніше ніж за 30 календарних днів до дати захисту дисертації.

Публікації підлягатимуть усі дисертації, відгуки офіційних опонентів та автореферати дисертацій, окрім таких, що містять державну таємницю або інформацію для службового користування.

Також у наказі вказано, що розміщені на сайтах вищих навчальних закладів дисертаційні матеріали мають зберігатися у відкритому доступі протягом трьох місяців з дати видачі диплома доктора філософії або доктора наук.

Завантажити документ mon_nakaz_dyc.doc [49 Kb][35] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України
0
5 серпня 2015
1 643

Схожі публікації


Догори