Долучайтеся до створення фотолітопису профспілкового руху!

Долучайтеся до створення фотолітопису профспілкового руху!Шановні освітяни! Нагадуємо, Президія ФПУ прийняла рішення про проведення у жовтні – листопаді 2012 року фотоконкурсу на тему: «За гідне життя людини праці!».

Конкурс Проводиться з метою широкого висвітлення професійної діяльності працівників різних спеціальностей і вікових категорій, пропагування безпечних і здорових умов праці та діяльності профспілок, спрямованої на захист конституційних прав та свобод членів профспілок.

Наголошуємо, 20 листопада – це крайній строк, коли представники трудових колективів, профспілкові працівники та активісти можуть надіслати свої роботи в електронному вигляді за адресою media@fpsu.org.ua (Інформаційно-аналітичний центр ФПУ) або press-osvita@fpsu.org.ua (Прес-служба Профспілки).

Відповідно до умов конкурсу переможці відзначаються Подякою Голови ФПУ та грошовими винагородами:

I місце – одна премія 1500 гривень;
II місце – одна премія 1000 гривень;
III місце – дві премії по 500 гривень.


Запрошуємо до активної участі у фотоконкурсі! Чекаємо ваших робіт і бажаємо творчого натхнення у такій корисній справі, як фотолітопис історії профспілкового руху!

Не забувайте вказувати контактні дані авторів фотографій!

Завантажити Положення про фотоконкурс polozhennya-pro-fotokonsurs.doc [43 Kb][88] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори