ІІІ місце фотоконкурсу ФПУ у освітян Сумщини!

ІІІ місце фотоконкурсу ФПУ у освітян Сумщини!Завершився фотоконкурс «За гідне життя людини праці!», що проводився за рішенням Президії Федерації профспілок України разом з газетою «Профспілкові вісті».

Під час проведення конкурсу до ФПУ надійшло понад 3,5 тисяч фоторобіт. Із усіх світлин було визначено 540 кращих, які за своїм змістом сприяють популяризації різних професій, досягнень людини праці, формуванню позитивного іміджу профспілок та мотивації профспілкового членства.

На засіданні конкурсної комісії на чолі з Головою ФПУ Юрієм Куликом були підбиті підсумки змагання фотомайстрів та визначені переможці. Після жвавої дискусії члени комісії одноголосно назвали фотографію, яка посіла, перше місце.

Це портрет людини праці, яка задоволена її результатами. У цьому обличчі стільки натхнення, стільки упевненості у своїх силах! Автор цього фото – Владислав Хоменко з ПАО «Арселор Міттал Кривий Ріг».

ІІ місце – у Ольги Ільяшенко, яка представляє профспілкову організацію ДП «Завод імені Малишева» у Харкові. На її фотографії – яскрава картинка виробничого процесу на цьому підприємстві.

ІІІ місце за умовами конкурсу поділили два фотомайстри – Олена Жадан з Сєверодонецької міської багатопрофільної лікарні Луганської області та Віталіна Кобзарьова, заступник голови ППО Профспілки працівників освіти і науки України Глухівської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 2 Сумської області.

За умовами конкурсу переможці будуть відзначені Подякою Голови ФПУ та грошовими винагородами: І місце – одна премія 1500 гривень; ІІ місце – одна премія 1000 гривень; ІІІ місце – дві премії по 500 гривень.

Нагородження переможців планується 12 грудня у Києві під час проведення засідання Ради ФПУ. А кращі роботи фотоконкурсу будуть розміщені у фойє Будинку профспілок і опубліковані в газеті «Профспілкові вісті».

Щиро вітаємо нашу спілчанку із почесним ІІІ місцем і бажаємо творчості у праці й подальших яскравих перемог!

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Результати фотоконкурсу ФПУ


ІІІ місце фотоконкурсу ФПУ у освітян Сумщини!
І місце – Владислав Хоменко ПАО «Арселор Міттал Кривий Ріг»


ІІІ місце фотоконкурсу ФПУ у освітян Сумщини!
ІІ місце – Ольга Ільяшенко профспілкова організація ДП «Завод імені Малишева» (м. Харків)


ІІІ місце фотоконкурсу ФПУ у освітян Сумщини!
ІІІ місце – Олена Жадан Сєверодонецька міська багатопрофільна лікарня (Луганська область)


ІІІ місце фотоконкурсу ФПУ у освітян Сумщини!
ІІІ місце – Віталіна Кобзарьова ППО Профспілки працівників освіти і науки України Глухівської загальноосвітньої школи I – III ступенів № 2 (Сумська область)

Схожі публікації


Догори