Про проведення року боротьби профспілок із приховуванням нещасних випадків

Головам Кримської республіканської, обласних, Київської міської організацій Профспілки працівників освіти і науки України

№02-8/33
від 25.01.07

Про проведення Року боротьби профспілок із приховуванням нещасних випадків


ЦК Профспілки працівників освіти і науки України повідомляє, що постановою Президії Федерації профспілок України від 06.07.2006 № П-5-2 „Про стан умов, безпеки праці, рівень виробничого травматизму й професійної захворюваності в країні та завдання членських організацій ФПУ щодо посилення впливу профспілок на забезпечення здорових і безпечних умов праці” 2007 рік оголошено Роком боротьби профспілок із приховуванням нещасних випадків на виробництві від розслідування та обліку.

ФПУ розроблено Рекомендації щодо підготовки та проведення відповідних заходів. Надсилаємо їх для використання в роботі. Просимо довести Рекомендації до профспілкових ланок, включаючи усі первинні профспілкові організації галузі, та організувати роботу щодо широкого інформування роботодавців, місцевих органів виконавчої влади, органів місцевого самоврядування, громадськості про заходи профспілок в рамках цієї важливої акції.

Додаток: на 7 арк.

Заступник голови
Профспілки Є.Д.Нікітюк

Завантажити додаток: metod_rec_-do_-roku.doc [76 Kb][62] Завантажити Переглянути документ онлайн
Постанова

Схожі публікації


Догори