Коментар Голови Профспілки Георгія Труханова міжнародній інформаційній агенції «Deutsche Welle»

Коментар Голови Профспілки Георгія Труханова міжнародній інформаційній агенції «Deutsche Welle»«З вересня в Україні збільшаться мінімальна зарплата та прожитковий мінімум. Урядовці хваляться, що, попри скруту, знайшли гроші і на підвищення соцвиплат. Однак у профспілках це вважають знущанням на працюючими».

Такою є преамбула до статті «Підвищення соцстандартів: популізм для працюючих жебраків», що вийшла на сторінках німецької міжнародної інформаційної агенції «Deutsche Welle».

Голова профспілки працівників освіти і науки України Георгій Труханов, спілкуючись із журналістами «Deutsche Welle», зокрема зазначив, що освітяни фактично вже за межею бідності. Посадовий оклад вчителя – 1800 гривень. Це дика несправедливість, адже не може кваліфікований спеціаліст отримувати менше, ніж йому потрібно на прожиття.

У статті також йдеться про те, що у Профспілці працівників освіти і науки України констатують, що зарплатня освітян настільки мізерна, що сто відсотків педагогічних працівників можуть претендувати на отримання субсидії на оплату комунальних тарифів….

Завантажити повну версію статті pidvishhennya-socstandartiv_-populizm-_-ukrayina.pdf [240,32 Kb][180] Завантажити Переглянути документ онлайн


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України

Схожі публікації


Догори