Будинок спілок – перспективи відбудови

Будинок спілок – перспективи відбудови17 грудня у Інформаційній агенції «УНІАН» відбулася прес-конференція на тему «Перспективи відбудови Будинку профспілок на майдані Незалежності у Києві».

Журналісти дізналися про хід робіт, що проводяться у Будинку профспілок від Голови Федерації профспілок України Григорія Осового, заступника Голови ФПУ Володимира Саєнка, інвестора –директора компанії «ІТТ-Нерухомість» Назара Бунча та головного інженера проектів КНУБА Артема Білика.

За словами голови ФПУ Григорія Осового розпочинається нова фаза відновлення будинку профспілок на Майдані Незалежності. Нещодавно було укладено інвестиційний договір з підприємством-інвестором «IТТ-Нерухомість» (Київ) та будівельною компанією «Фенікс-груп», яка буде генеральним підрядником виконання комплексу робіт, спрямованих на відновлення Будинку профспілок. Згідно із документом протягом року планується завершення усіх робіт, пов’язаних з відбудовою. Також було наголошено, що під час реконструкції та відбудови Будинку профспілок ніяких надбудов, або архітектурних змін у фасаді будівлі здійснюватися не буде.

«Орієнтовна вартість робіт – близько 160 млн грн тієї частини будівлі, яка й надалі належатиме Федерації профспілок України», – повідомив Григорій Осовий на прес-конференції. Він також наголосив, що відновлення будинку у попередньому вигляді – це справа честі для ФПУ, адже це багаторічний символ столиці та Революції гідності.

У рамках інвестиційного проекту «IТТ-Нерухомість» як інвестор отримає у власність третину будівлі будинку спілок.

Директор компанії «ІТТ-Нерухомість» Назара Бунч підкреслив, що інвестування у відбудову будинку спілок – це не просто комерційний проект, це в значній мірі соціальна відповідальність для бізнес-структури.

Термін реалізацій проекту – 18 місяців. Наразі ведуться підготовчі роботи до відновлення. На першому етапі буде відновлено каркас, далі – фасади, завершиться робота з відновлення внутрішніх комунікацій та функціонального призначення будинку.

Головний інженер проекту Артем Білик підтвердив, що профспілковий дім підлягає капітальному ремонту і його буде відновлено у архітектурному ансамблі майдану Незалежності та вулиці Хрещатик.

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Будинок спілок – перспективи відбудови Будинок спілок – перспективи відбудови

Будинок спілок – перспективи відбудови Будинок спілок – перспективи відбудови

Будинок спілок – перспективи відбудови Будинок спілок – перспективи відбудови
0
17 грудня 2015
2 573

Схожі публікації


Догори