Молодіжна Рада ФПУ: оновлення та перспектива

Молодіжна Рада ФПУ: оновлення та перспективаДнями відбулося засідання Молодіжної Ради Федерації профспілок України за участю Голови ФПУ Григорія Осового, заступника Голови ФПУ Володимира Саєнка та автора відомого гімну ФПУ Григорія Заброди.

Виступаючи перед молодим поколінням профспілковців Голова ФПУ, нагадав, що цього року Федерації профспілок виповнилося 25 років і поділився спогадами про складні і водночас надихаючі кроки утворення незалежного національного профспілкового руху, проблеми та випробування, виклики з якими зіштовхнулися профспілки і українське суспільство в цілому, визначив завдання, які стоять перед ФПУ на сучасному етапі.

Із звітом про діяльність Молодіжної ради за останні п’ять років: досягнення і перспективи, виконання цільової програми VI з’їзду ФПУ «Молодь надійна – опора профспілок», виступив її чинний голова Василь Андреєв.

У своїй доповіді він, зокрема, зазначив, що Молодіжна Рада наразі – це дорадчий орган, до якого входять молоді лідери з членських організацій ФПУ, щоб формувати молодіжну політику Федерації. Але без належного фінансування вона не матиме змогу ефективно функціонувати на усіх рівнях.

Молодіжні ради сформовані в багатьох членських організаціях і формуючи зараз новий порядок денний потрібно передбачити реформу самої структури, напрямів її діяльності та ставлення до молодіжної політики профспілкових організацій загалом. Адже молодь має бути представлена в основних виборних органах, мати фінансування діяльності молодіжних рад аби більш активно доносити політику ФПУ до всього суспільства, навчатися, проводити відповідні заходи.

Після обговорення доповіді Голови Молодіжної ради, було прийнято резолюцію, яка констатувала, молодь в профспілках відіграє дуже важливу роль, є реальною силою, прагне модернізувати роботу Молодіжної ради ФПУ та всіх профспілок України відповідно до викликів сьогодення.

Василь Андреєв склав повноваження Голови і члени засідання шляхом голосування обрали нове керівництво молодіжного крила ФПУ.

Очолила Раду Катерина Баришева (голова Київського обкому профспілки АПК); заступниками обрано Андрія Івашину (Профспілки працівників нафтової і газової промисловості України), Маргариту Майорову (Профспілка працівників освіти і науки України), Дар'ю Лазареву (Всеукраїнська профспілка виробничників і підприємців) та Антона Смородіна (Профспілка авіабудівників України).

Щиро вітаємо молодих та активних з початком нового відліку професійного життя та діяльності. Бажаємо вам наснаги, творчості, добробуту, успіхів у втіленні цікавих ідей та нових проектів!


Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Молодіжна Рада ФПУ: оновлення та перспектива Молодіжна Рада ФПУ: оновлення та перспектива

Молодіжна Рада ФПУ: оновлення та перспектива Молодіжна Рада ФПУ: оновлення та перспектива

Схожі публікації


Догори