Молодь – ініціатор, розбудовник і перспектива профспілок

Молодь – ініціатор, розбудовник і перспектива профспілокУкраїнська молодь активно заявляє про свої права та проблеми, а їх у молодих людей вистачає. Саме тому профспілки приділяють особливу увагу новому поколінню як незмінній рушійній силі розвитку суспільства, його найбільш перспективній генерації.

Незаперечна істина – молодь – майбутнє профспілок, тому сьогодні потрібно зробити все можливе, щоб поліпшити умови її життя, навчання та праці.

Такої думки притримувалися й учасники засідання Виконавчого комітету Молодіжної ради Федерації профспілок України, яке відбулося 17 січня 2013 року. Від Профспілки працівників освіти і науки України участь у заході взяла завідувач відділу з питань студентської молоді ЦК Марина Чайка.

У ході роботи було розглянуто низку актуальних питань та обговорено кілька законопроектів. Так, у обговоренні законопроекту «Про особливості державної підтримки забезпечення молоді житлом» заступник Голови ФПУ Євген Драп’ятий зазначив важливість того, щоб молодіжні організації профспілок не тільки в центрі, а й у регіонах, на місцевому рівні дуже уважно вивчили цей законопроект та внесли свої пропозиції.

Ця позиція була підтримана учасниками засідання. Вони внесли низку своїх пропозицій щодо термінів збору та узагальнення цієї інформації. Було прийнято рішення звернутися до СПО об’єднань профспілок щодо направлення у профільний Комітет Верховної Ради України листа на підтримку законопроекту із зауваженнями та пропозиціями.

Жваву дискусію серед учасників засідання викликало також обговорення проекту закону щодо вирішення проблем сільської молоді. Молодіжна рада має найближчим часом провести в одному з регіонів спеціальну нараду щодо проблем сільської молоді.

Особливу увагу учасники засідання приділили питанню соціальної справедливості для молоді, що є досить актуальною напередодні проведення Дня соціальної справедливості. Виконавчий комітет Молодіжної ради ФПУ прийняв рішення провести молодіжний дискусійний клуб для молодих профспілкових лідерів «Голос молоді про соціальну справедливість: рівні можливості та ставлення у сфері праці» і приурочити відзначенню цього Дня.

Учасники засідання також розглянули та обговорили ряд інших питань, серед яких – оголошення конкурсу на розробку емблеми та девізу Молодіжної ради ФПУ, проведення навчального семінару-тренінгу для членів Молодіжної ради ФПУ «Школа молодого профспілкового лідера» (секція студентської молоді).

Прес-служба Профспілки працівників освіти і науки України


Молодь – ініціатор, розбудовник і перспектива профспілокМолодь – ініціатор, розбудовник і перспектива профспілок

Молодь – ініціатор, розбудовник і перспектива профспілокМолодь – ініціатор, розбудовник і перспектива профспілок

Схожі публікації


Догори