Утворено Громадську раду при Державній службі України з питань праці

Утворено Громадську раду при Державній службі України з питань праці17 грудня 2015 року відбулися установчі збори по формуванню Громадської ради при Державній службі України з питань праці.

Під час установчих зборів затверджено Склад Громадської ради шляхом голосування за кандидатури, які делеговані інститутами громадянського суспільства. До складу Громадської ради увійшли 26 осіб, серед них – представники профспілок, роботодавців та громадських організацій.

Від Профспілки працівників освіти і науки України до складу Громадської ради увійшов Сергій Курилкін – завідувач юридичного відділу ЦК Профспілки.

Головою Громадської ради обрано Юрія Захаровича Андрієвського– керівника Правової та технічної інспекції праці апарату Федерації профспілок України та двох його заступників: Юрія Віталійовича Кузового – директора Департаменту соціальної політики Федерації роботодавців України та Юрія Миколайовича Піжука – Голову Профспілки працівників державних установ України. Секретарем Громадської ради обрано Тараса Георгійовича Дудковського – головного спеціаліста сектору міжнародний зв’язків та з питань Євроінтеграції Держпраці.

Державна служба України з питань праці (Держпраці) – центральний орган виконавчої влади України, утворений відповідно до вимог постановою Кабінету Міністрів від 10 вересня 2014 р. № 442 «Про оптимізацію системи центральних органів виконавчої влади», в результаті реорганізації шляхом злиття Державної служби гірничого нагляду та промислової безпеки та Державної інспекції з питань праці, а також передачі Держсанепідслужбою функцій з реалізації державної політики у сфері гігієни праці та дозиметричного контролю робочих місць і доз опромінення працівників.

До основних завдань Держпраці належать реалізація державної політики у сферах промислової безпеки, охорони праці, гігієни праці, поводження з вибуховими матеріалами, здійснення державного гірничого нагляду, а також з питань нагляду та контролю за додержанням законодавства про працю, зайнятість населення, загальнообов’язкове державне соціальне страхування в частині призначення, нарахування та виплати допомоги, компенсацій, надання соціальних послуг та інших видів матеріального забезпечення з метою дотримання прав і гарантій застрахованих осіб.

Юридичний відділ ЦК Профспілки


Утворено Громадську раду при Державній службі України з питань праці Утворено Громадську раду при Державній службі України з питань праці

Схожі публікації


Догори