Засідання правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності

Засідання правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності    16 червня відбулося чергове засідання правління Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
    Одне з питань, що розглядало на засіданні правління - про внесення змін до Порядку часткового фінансування санаторіїв-профілакторіїв за рахунок коштів Фонду соціального страхування з тимчасової втрати працездатності.
    Постановою передбачено ширше залучення власників санаторіїв-профілакторіїв до їх фінансування.
    Водночас з метою недопущення зменшення обсягів фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів та забезпечення повноцінного санаторно-профілактичного лікування осіб, що навчаються, на пропозицію ЦК галузевої Профспілки, підтриману профспілковою стороною, було прийнято рішення щодо заборони зменшувати обсяги фінансування санаторіїв-профілакторіїв вищих навчальних закладів державної форми власності.
    Було підтримано пропозицію про те, що організованими формами оздоровлення за рахунок коштів Фонду охоплюються діти шкільного віку від 6 до 18 років, а норми витрат на харчування обраховуються у частині вартості набору продуктів харчування із дотриманням добових норм харчування в середньому за зміну.

Відділ соціальних питань і охорони праці

Схожі публікації


Догори